Šis kaķēns cieš nepanesamas sāpes. Ziedo viņa operācijai!

16 komentāri
Šis kaķēns cieš nepanesamas sāpes. Ziedo viņa operācijai!
Foto: Dzīvnieku Aizsardzības biedrība Trīnīte

Dzīvnieku aizsardzības biedrība Trīnīte aicina sniegt palīdzību kādam kaķēnam, kuram šobrīd jācieš nepanesamas sāpes.

“Jā, apzināmies, ka šausmīgs skats un bildes, bet sāpes, ko viņš izcieš, ir vēl šausmīgākas par šīm bildēm.
Šis mazulītis, neskatoties uz to, ka cieš nepanesamas sāpes, mīļi ieritinās klēpī un murrā.

Tā vien šķiet, ka viņš mierina mani, jo nespēju valdīt asaras. Varu tikai mierināt sevi un viņu, ka drīz tas beigsies, jo viņš ir pamanīts un parādīts veterinārārstam.

Protams, ka actiņa jāņem ārā. Priekšā atveseļošanās periods un uzturēšanās stacionārā, spēcinoša barība un vitamīni. Lai spētu mazulim palīdzēt, mums vajadzīgs jūsu atbalsts,” norādīts biedrības paziņojumā.

Informācija par palīdzības sniegšanu ir pieejama Dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte Facebook lapā.

TOP komentāri

 • bb
  +5 +5 0

  bb

  Es laikam piekritīšu "m". Savā pārlieku milzīgajā humānismā kļūstam antihumāni. Un ir diezgan liels neprāts cilvēka dzīvību pielīdzināt slima kaķēna dzīvībai. Jābūt taču kaut drusku saistītiem ar realitāti. Dabā tā ir iekārtots, ka vājākais un slimākais neizdzīvo, lai atstātu vietu stiprajam un veselajam. Ja kāds vēlas uzņemties atbildību par šo kaķēnu, uz priekšu! Tik jāatceras, ka katra diena, ko viņš pavada šai pasaulē, viņam sagādā nežēlīgas sāpes. Arī tās dienas, kurās tiks vākta nauda, sarunāta operācija utt.
 • ahh.
  +5 +5 0

  ahh.

  kāpēc tad spīdzina? izārstēs un dzīvos kā citi kaķēni! vai tad cilvēki, kam nav rokas vai kājas arī jānošpricē? vini arī mocās, bet dzīvo! Cik dzīvniekiem nav bijis slikti, bet ir cilvēki, kuri palīdz un dzīvnieks savu mūžu nodzīvo laimīgi! Ceru, ka tev nav un nebūs dzīvnieki, jo viņī pie pirmajām problēmām, acīmredzot, tiks iemidzināti...
 • Liene
  +4 +4 0

  Liene

  Kāpēc ta cilvēks ir svarīgāks par dzīvnieku? Cilvēks ir tas kurš izmet dzīvniekus , lai nomirst,,,,, bet nevajagot salīdzināt!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl