Komentāri

Pagājušajā nedēļā jau vēstījām par Bolderājas meža masīvā atrastu suni. Dzīvnieks bija piesiets pie ķēdes un atstāts nomiršanai bada nāvē. Pateicoties atsaucīgiem Bolderājas iedzīvotājiem, izdevies noskaidrot suņa līdzšinējo saimnieku, un tagad ir skaidri zināms, ka dzīvniekam jāmeklē jaunas mājas.

Ar Degpunktā komandu sazinājās kāda skatītāja, kura bija pilnīgi pārliecināta, ka mežā pie ķēdes atstātais suns pieder viņas kaimiņam Nikolajam, kurš dzīvo klusā vietā Tekstilnieku ielā, Bolderājā. Dodamies uz minēto adresi un klauvējam pie Nikolaja durvīm. Tās atver vīrieša tēvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nikolaja nav mājās, esot aizgājis uz darbu. Ar Nikolaja tēvu diskutēt nav jēgas – viņš visu noliedz. Kaimiņi saka, – liegšanās šeit nelīdzēs, tas ir viņu suns un viss.

Skaties foto:

Kāpēc Nikolajs izdomājis atbrīvoties no suņa, ir daļēji saprotams, tikai veids, kā viņš to izdarīja, nevienam mājas iedzīvotājam nav pieņemams. Proti, Nikolajam nesen nomirusi māte, tad piedzimis garīgi atpalicis dēls, sieva nomirusi, tēvs arī vairs nav cīnītājs un faktiski ir kopjams. Suns Nikolajam bijusi kā nasta paralēli ikdienas nelaimēm.

Kaimiņiene stāsta, ka piedāvājusi arī citus variantus, kā civilizēti tikt no dzīvnieka vaļā, bet Nikolajs tikai piekrītoši mājis ar galvu, taču reālās darbībās solījumi tā arī nepārvērtās. Sieviete atzīst, ka redzējusi, kā Nikolajs kopā ar vēl kādu vīrieti aizved suni uz mežu. Vienkārši todien šķitis, ka beidzot dzīvnieks izvests pastaigā.

Jebkurā gadījumā tālāk jau darbs policijai un dzīvnieku tiesību aizstāvjiem, savukārt kaimiņi cer, ka Ralfs, jā, tieši tā sauc atrasto suņuku, drīz atradīs jaunus, kārtīgus saimniekus.

Skaties video:

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl