Šis fakts izgaismo, cik Latvija ir negatava nestandarta situācijām

Komentāri

Ropažu pašvaldības izmisuma solis – internetā meklēt audžuvecākus vai aizbildņus bēglim no Afganistānas, kurš turklāt ir arī bārenis, – atklāja, cik negatavi esam nestandarta situācijām, vēsta LNT analītiskais iknedēļas raidījums TOP 10.

Afgāņu puisis patvēruma centrā uzturēties vairs nevar, savukārt bērnu nami un krīzes centri viņa uzņemšanai nav gatavi valodas barjeras un atbilstošas izglītības programmas trūkuma dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, sludinājumam atsaukušies teju desmit interesenti, savukārt valsts iestādes jau iegrozījušas likumus, kas bēgļiem-bāreņiem ļaus uzturēties patvēruma centrā līdz brīdim, kad tiek atrasti viņu pārstāvji.

Tāpat “bēgļu jautājumā” aizvadītajā nedēļā bija arī straujš pagrieziens – pēc bēdīgajām ziņām un nemitīgās atkārtošanas, ka bēgļu simti Itālijā un Grieķijā uz Latviju ne pa kam doties negrib, sestdien tapa zināms, ka nakts melnumā uz Latviju pārvietotas divas ģimenes no Sīrijas un Eritrejas, turklāt – šie cilvēki paši esot gribējuši te nokļūt.

Bēgļu bērni bāreņi. Kāds būs viņu liktenis, kad viņi nonāks Latvijā?

Pēc tam, kad Ropažu bāriņtiesa izmisuma dzīta bija lūgusi ar sludinājuma palīdzību sociālajā tīklā Facebook meklēt mājas bez vecāku gādības palikušam 16 gadus vecam zēnam no Afganistānas, šodien Labklājības ministrijā tika sasaukta īpaša sanāksme. Pēc bēgļa statusa saņemšanas patvēruma meklētājam jāpamet Mucenieku centrs, tādēļ bija bažas, ka afgāņu bārenis vienkārši paliktu uz ielas. Pēc teju divu stundu garās sanāksmes tika akcentēts, ka sistēma, ko darīt ar šādiem bērniem, esot.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl