Komentāri
Šis dzīvespriecīgais suņuks tika izmests atkritumu šahtā… Palīdzēsim viņam nonākt labās rokās!
Foto: Facebook / Ulubele

Īsi pēc jaunā gada dzīvnieku patversmē Ulubele nonāca maza 3 mēnešus veca kucēnmeitiņa. Varētu likties – vēl viens salūta baiļu upuris, ja vien mazais kucēns nebūtu atrasts Zemes ielas 1 daudzdzīvokļu mājas atkritumu šahtā…

2. janvārī nama sētniece pamanīja, ka šahta aizdambējusies un, to atbrīvojot, kopā ar atkritumiem no augšas nokrita kucēns! Trīs sētnieki organizēja kucēna glābšanu – patversme saka paldies par viņu atsaucīgajām sirdīm. Viņi nosauca kucīti par Laimu un lūdz šo vārdiņu mazulei saglabāt. Tā kā neviens no viņiem sunīti paturēt nevar, 3. janvārī Laima nonāca Ulubelē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd mazulīte jūtas labi, briesmīgais pārdzīvojums šķiet aizmirsies, un viņa ar pilnu punci bauda sniegu un ziemas priekus. Laima, visticamāk, izaugs par vidēja auguma sunīti.

Tā nevar būt nejaušība, ka kucēns nokļuvis atkritumu šahtā, ir aizdomas, ka viņa ļaunprātīgi tur iemesta, tāpēc Ulubele lūdz palīdzību un cilvēku atsaucību vainīgā noskaidrošanā. Iespējams, ka kāds atbrīvojies no nevajadzīgas svētku dāvanas, iespējams, ka Laima izaugusi no rotaļlietas formāta, iespējams, ka kādam kritis uz nerviem kucēna dzīvesprieks…

Ikviens, kurš atpazīst kucēnu vai zina par notikuma apstākļiem, ir aicināts ziņot Ulubeles vadītājai pa tālruni: 20203333 vai rakstīt: ulubele@ulubele.org. Anonimitāti garantējam.

Laima nav čipēta, bet atgādinām, ka saskaņā ar MK noteikumu Nr. 491 “Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība” – punktu 23.2 – jau no 2015. gada 1. jūlija suņa īpašniekam suņa atsavināšanas gadījumā bija jānodrošina, lai suns būtu čipēts un tas būtu reģistrēts datubāzē uz atsavinātāja vārda. Likums nosaka ikviena dzīvnieka tiesības 14 dienas patversmē dzīvot patvērumā un sagaidīt savu saimnieku.

Arī mazā Laima patversmē tiks vakcinēta, čipēta un atdota adopcijai pēc 14 dienām. Gribam atgādināt, ka Ulubelē neviens dzīvnieks netiek iemidzināts un uzturas patversmē tik ilgi, līdz sagaida savu otro iespēju dzīvē.

Šobrīd patversme ir absolūti pārpildīta, pašlaik Ulubelē uzturas 354 dzīvnieki, tāpēc gaidām atbildīgus cilvēkus, kuri izlems sniegt īstas un drošas mājas Laimai vai kādam citam no patversmes iemītniekiem! Izlemiet atbildīgi!

Lasi vēl