Komentāri
Šis aizkustinošais stāsts pierāda, ka cilvēku mīlestība var izglābt suņa dzīvi
Foto: Facebook / Labās mājas

Cilvēku labsirdība ir palīdzējusi kādai suņu meitenei atrast mājas un gada laikā mīluļa dzīve ir mainījusies par 180 grādiem, vēsta dzīvnieku patversme Labās mājas.

Suņu meitene Anna patversmē nonāca 2014. gadā vēl būdama ļoti maziņa un cerēja atrast sev jaunas mājas, kā arī saimniekus. Apciemojot Labās mājas, suņuku pamanījuši kādi labsirdīgi cilvēki un pieņēmuši viņu savā ģimenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu jau ir pagājis gads un viņa no apburoša kucēna ir izaugusi par skaistu pieaugušu suni. Laika gaitā mazliet mainījies arī suņuka vārds un tagad viņu mīļi dēvē par Anci.

Ance toreiz un tagad:

Šis stāsts ir pierādījums tam, ka cilvēku labā sirds var dot iespēju uz labāku dzīvi arī mūsu četrkājainajiem draugiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl