Komentāri

Bezgaumība, neprofesionalitāte, iejaukšanās lietās, gar kurām nav daļas – tā sirsniņas parādīšanos uzrakstā ”Rīga” raksturo oriģinālā uzraksta autors, mākslinieks Valdis Celms. Tikmēr Rīgas mēram Nilam Ušakovam, kurš par sirsniņas parādīšanos atbildīgs, nav skaidrs, kādēļ ažiotāža ap garumzīmes pazušanu jaunajā uzrakstā “Rīga” sākusies tikai tagad.

Foto: LETA

Foto: LETA


Rīgas mērs Nils Ušakovs:

Ir cilvēki, kam patīk šis uzraksts, ir tādi, kuriem tas nepatīk. Sirsniņa uzrakstā ”Rīga” parādījās jau maija beigās, bet tikai tagad visi to sāka kritizēt.

Tikmēr dzejniece Inese Zandere norādīja, ka garumzīmes pazušana no uzraksta ”Rīga” iemieso daudzus citus jautājumus, piemēram, – jautājumu par valodu.

Latvijas Dizaineru savienības priekšsēdētājs Andrejs Broks iepriekš pauda viedokli, ka uzraksts neesot veiksmīgs nedz no dizaina, nedz no autortiesību skatupunkta.

Galvaspilsētā, uz AB dambja, parādījies jauns uzraksts ”Rīga”, kuram punkta uz ”i” vietā atrodas sirsniņa zili baltā – Rīgas karoga – krāsā.

Foto: Ilze Vēbere, TV3 Ziņas

Foto: Ilze Vēbere, TV3 Ziņas

Foto: LETA

Oriģinālais uzraksts “Rīga”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl