Komentāri

Gatavojoties Labestības dienai, LNT Ziņu dienests sāk sižetu ciklu par tās vēstnešiem jeb par bērniem ar īpašām vajadzībām, kuri gaida līdzcilvēku atbalstu.

Emanuela mamma gaidīja dvīnīšus. Meitenīte piedzima vesela, bet puikam tika uzstādīta diagnoze – spina bifida – jeb iedzimts mugurkaula defekts.

Solvita,
Emanuela mamma

Viņš var ļoti daudz. Es viņu saucu par ekstrēmistu. Viņam patīk triki, un viņš ir tāds nevaldāms. Viņam ļoti patīk aktīvi darboties, dažreiz pat aizmirst par to, kad viņam kājas nekustās. Tā sirsniņa skrien pa priekšu fiziskajam ķermenim.

Spītējot smagajai slimībai, 11 gadus vecais puika apmeklē parasto skolā, spēlē ģitāru un sitamos instrumentus. Viņš muzicē kopā ar dvīņu māsu, kura dejo baletu. Viens Emanuela sapnis jau ir piepildījies – ar instruktora palīdzību, viņš lidoja Vēja tunelī. Otrs viņa sapnis ir staigāt. Tam ir nepieciešama gūžu operācija, fizioterapija pēc tās un speciālas gaitas ortozes, kuras Latvijā tiks izgatavotas pirmo reizi.

Lielo Labestības dienas koncertu, kur uzstāsies labākie Latvijas izpildītāji, LNT tiešraidē varēs skatīties svētdien, 28.maijā, plkst. 21.05.

Lasi vēl