Sirsnīgi! Zviedrijas latviešu bērnu dāvanas nonāk Latvijas veco ļaužu pansionātā!

Komentāri
Sirsnīgi! Zviedrijas latviešu bērnu dāvanas nonāk Latvijas veco ļaužu pansionātā!
Foto: Monta Jakovela

Stokholmas Latviešu skolas sarūpētās dāvanas šodien nonāca Rīgas sociālās aprūpes centrā “Gaiļezers”. Pansionāta iemītnieki bija ļoti aizkustināti par viņiem pievērsto uzmanību.

Sociālajā aprūpes centrā “Gaiļezers” dzīvo 400 iemītnieku, un tas ir viens no 23 šādiem centriem, kas iesaistījās šajā akcijā. Stokholmas Latviešu skola ir viena no 31 skolām ārpus Latvijas, kas atsaucās aicinājumam iepriecināt Latvijā dzīvojošos seniorus Ziemassvētkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stokholmas Latviešu skolā bērni mācās latviešu valodu, literatūru, ģeogrāfiju, vēsturi un latviešu tradīcijas, lai saglabātu saikni ar Latviju.

Latvijas Institūta veidotās akcijas laikā kopā tika sagatavoti ap 2200 apsveikumu no 17 valstīm, kas šobrīd ir ceļā uz 23 aprūpes centriem visā Latvijā.

Foto

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl