Sirsnīgi! Vējoņu pāris sumina Latvijas sirsnīgākās medmāsiņas

Komentāri

Brīžiem labs vārds un smaids ir labāks par dārgām zālēm – tā, apsveicot Latvijas sirsnīgākās medmāsas, piektdien, 8. aprīlī, teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Akcija Meklējam sirdsmāsiņu notiek jau piekto gadu pēc kārtas, un tās mērķis ir atgādināt mums, ka tieši no māsiņām ir atkarīga pacientu izveseļošanās.

Divdesmit piecas sirdsmāsiņas balsojumā izvēlas viņu pašu pacienti, un piektdien viņām balvas pasniedza Valsts prezidents ar kundzi Ivetu Vējoni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raimonds Vējonis: 

Brīžiem kāds labs vārds smaids, dara brīnumus, palīdz atveseļoties labāk nekā zāles. Dara brīnumus un uzliek pacientus uz kājām.

Apsveicot sirdsmāsiņas, Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone atminējās arī gada sākumā visu valsti satraukušo prezidenta slimību.

Iveta Vējone:

Es gada sākumā redzēju to jūsu nesavtīgo darbu, būdama katru dienu slimnīcā, redzēju tās garās darba stundas, ko jūs darījāt. Liels paldies jums visām par to, un izbaudiet šo dienu.

Pašas sirdsmāsiņas pagodinājumu pieņēma ar pieticību, visas kā viena atzīst – kļūt par medmāsu tā nav izvēle, bet aicinājums.

Foto

Noskaties sirsnīgo video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl