Komentāri
Sirsnīgi un aizkustinoši: cilvēki iesūta savas bildes ar patversmē paņemtiem dzīvniekiem
Avots: Twitter

Latvijā, izrādās, ir gana daudz cilvēku ar labām sirdīm, kas savās mājās ir uzņēmuši četrkājainos draugus no patversmēm. Vismaz tā var spriest no raidījuma Bez Tabu Twitter kontā ievietotajām fotogrāfijām, kurās redzami saimnieki un viņu mīluļi, kas paglābti no dzīves patversmē.

Uz Bez Tabu aicinājumu iesūtīt “selfiju” ar četrkājainu labāko draugu, ar kuru iepazīšanās notikusi dzīvnieku patversmē, atsaucās vairākas labās sirdis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

 

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl