Sirsnīgi! Tuvojoties Latvijas svētkiem, bērni loka karoga lentītes

Komentāri

Jau rīt 11. novembris, Lāčplēša diena, kurā pieminam Latvijas armijas uzvaru pār bermontiešiem Neatkarības cīņu laikā. Gatavojoties svētkiem, bērni Rīgā šodien uzvaras zīmēs salocīja desmit kilometrus sarkanbaltsarkanā karoga lentīšu. Tās rīt tiks dalītas pilsētas ielās.

Daudzi valsts svētkus sagaida ar pie krūtīm piespraustu sarkanbaltsarkanu lentīti. Lai ikviens pie tās tiktu arī šogad, kā ierasts, Kara muzejā vairāki bērni piedalās kopīgā lentīšu locīšanā.

Kopumā sarūpēti vairāk nekā 10 kilometri lentīšu, kuras rīt dalīs pie Brīvības pieminekļa un Kara muzeja. Bērni tās loka arī savām ģimenēm un skolasbiedriem. Kopā ar mazajiem patriotiem pasākumā piedalās arī aizsardzības ministrs, stāstot bērniem par Lāčplēša dienas nozīmi un vēsturi.

Ap lentītēm darbojas gan bērnudārza bērni, gan lielāki un mazāki skolēni. Nāk arī studenti, kuri šajā pasākumā piedalās jau vairākus gadus pēc kārtas.

Lāčplēša dienai par godu rīt dienas garumā notiks dažādi pasākumi, arī tradicionālā svecīšu nolikšana pie Rīgas pils mūra.

Lasi vēl