Sirsnīgi stāsti par to, kā Spārkijs un citi četrkājainie draugi atrada mājas

Pievienot komentāru
Sirsnīgi stāsti par to, kā Spārkijs un citi četrkājainie draugi atrada mājas
Foto: Labās mājas / Facebook

Starp mums ir cilvēki, kas neapdomīgi paņem mājdzīvnieku un pēc tam, kad mīlulis ir paspējis “apnikt”, izmanto necilvēcīgas metodes, lai no viņa atbrīvotos. Par laimi, ir patversmes un labdari, kas netaisnīgi pamestajiem draugiem dod otru iespēju. Pateicoties dzīvnieku patversmei Labās mājas, pēdējā laikā sev mājvietu atraduši vairāki mīluļi. Lūk, stāsts par dažiem no viņiem.

Mājās devies jauns suņu puika vārdā Robčiks, kuram priekšā šobrīd ir laimīga un ilga suņa dzīvē, lai gan notikt varēja visādi, jo viņa iepriekšējie saimnieki bija nolēmuši no ķepaiņa atbrīvoties necilvēcīgā veidā.

Jaunu dzīvesvietu atradis skaists un aktīvs suņa bērns Spārkijs, kurš patversmē nonāca oktobra sākumā, kad tika atrasts viens pats klaiņojam Rīgā. Asspalvainais jautrulis ir tikai četrus mēnešus jauns. Visticamāk, no suņa bērna atbrīvojušies – to izmetot, jo viņš ir aktīvs, blēņdarīgs un skolojams. Dienās no Spārkija izaugs vidēja auguma brašulis.

Šī nedēļa veiksmīga bija arī Bimam – suņukam, kurš patversmē nokļuva septembra beigās, kad kādam vecam kungam nodega mājiņa Bolderājas dārziņos, kurš dzīvoja kopā ar savu suņuku. Bims ir apmēram 5 gadiņus vecs. Mājās devās vēl viens kucēns, un mājās atgriezās divi saimnieku suņi, kuri bija devušies neatļauti izpētīt pasauli.

Skaties foto:

Dzīvnieku patversmes pārstāvji pauž prieku, ka mājās beidzot devās kaķenīte Mega, kura patversmi par savām (pagaidu) mājām sauca jau trīs gadus. Mega patversmē ieradās kā kaķēns, šeit izauga un beidzot, pēc trīs gadiem, sagaidīja savu īsto ģimeni. Pirmajā mirklī gan ir neuzticīga pret svešiniekiem, bet citādi – mīļa un jauka.

Jaunu mājvietu atradis arī Bens – baltsvītrainais runčuks bija pieklīdis kādās mājās Siguldas novada Jūdažos un steidzami atvizināts uz Rīgas patversmi jūnija sākumā. Mājās devušās vēl divas kaķu dāmas – Kleo un Moka, četri kaķēni un viens mincis atgriezās pie saviem saimniekiem.