Sirsnīgi! Skolēni aizrautīgi lasa zīles, ar kurām barot Zoodārza zvēriņus

Komentāri

Rīgas Zooloģiskais dārzs jau saņēmis pirmās skolēnu lasītās zīles. Pēc viena gada pauzes, atkal atsākusies akcija, kas dzīvniekus ļauj nodrošināt ar gardu maltīti ziemai, savukārt skolniekiem – pacīnīties par kopīgu bezmaksas zoodārza apmeklējumu.

.
Pērn akcija nenotika. Tā kā iesaistīto skolu tīkls aptver visu Latviju, pārstāvēja risks zoodārzā ievest zīles no Āfrikas cūku mēra skartajām teritorijām. Šonedēļ akcija tikai uzņem savus apgriezienus, taču noliktavā jau redzami pirmie maisi, kurus ar zīlēm pielasījuši Āgenskalna sākumskolas 3.b klases skolēni. Viņu lasītās zīles atzītas par ļoti kvalitatīvām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīļu vākšanas akcija turpināsies līdz 21. oktobrim, kad noskaidrosies ne vien uzvarētāji, bet arī intriga par iepriekšējo gadu rekordu pārsniegšanu, kad tika savākts ap 10 tonnām zīļu.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl