Komentāri

Šis ir stāsts par kādu pedagogu, kuram skolotāja arods ir bijis mūža un sirds darbs. Pateicoties viņa ieguldījumam, Rīgā izveidotas divas skolas, kas neiztrūkstoši atrodas labāko skolu sarakstā. Jau gadiem ilgi Egons Mauriņš ir pensijā, bet aizvien dzīvi jūt līdzi savām skolām.

Šāds eksāmens man sen nav bijis – tā pats par interviju nosmej ilggadējs pedagogs un skolu direktors Egons Mauriņš. Daudziem šis vārds ir pazīstams, jo tieši viņš ir uzskatāms par divu Rīgas skolu pamatlicēju. Pateicoties viņa darbam, agrākā 4.vidusskola pārtapa par Angļu ģimnāziju, un savu roku viņš pielicis arī 64.vidusskolas veidošanā. Savu 40 darba gadu laikā Mauriņš mācību procesā ieviesa vairākus jaunievedumus, kas šodienas skolās ir norma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs daudz darījām vispusīgas attīstības, personības veidošanā. Sapratām, ka nepietiek ar to, kas ir mācību plānā. Centāmies mācīt svešvalodu, saprotot, ka nākotnes skolā ir jāzina svešvalodas. Jau tad – 1962.gadā,” atceras Mauriņš.

Foto:

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl