1 komentārs
Sirsnīgi! Sirmgalvis nokļūst ķezā, bet Skaties.lv un kurzemnieki kopīgiem spēkiem viņam palīdz
Skaties.lv

Pagājušajās brīvdienās portāls Skaties.lv iesaistījās neplānotā “glābšanas misijā”, lai kopīgi ar tuvējo māju iedzīvotājiem palīdzētu sirmgalvim izkļūt no neapskaužamas situācijas, kurā viņš bija nonācis. Proti, kungs braucot pa ceļu no Skrundas uz Kazdangu, nespēja novaldīt savu auto, kas pamatīgi saslīdēja un iekrita kupenā.

Skaties.lv, braucot pa to pašu ceļu, pamanīja Chrysler zīmola automašīnu ceļa malā un nolēma apstāties. Izrādījās, ka “autiņš” pieder sirmgalvim Ināram, kurš bija gana apjucis jau no pašas avārijas, kā arī – viņam nebija ne jausmas, ko lai iesāk tagad – bija acīmredzams, ka tik vienkārši šo automašīnu no kupenas izvilkt gan nevarēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv komanda nolēma – Ināram ir jāpalīdz, un sākās “glābšanas operācija”. Pirmkārt, zvanot uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD), tika noskaidrots – glābēji šādos gadījumos, kad auto ieslīd grāvī, palīgā nesteidz. Dienests ieteica sazināties ar kādu kompāniju, kas sniedz evakuācijas pakalpojumus. Savukārt, zvanot pa uzziņu tālruni 1188, Skaties.lv sazvanīja kādu ļoti laipnu operatori, kas ieteica palīdzību meklēt kaimiņu mājās, kurās varētu būt kāds no smagās tehnikas spēkratiem, piemēram, traktors.

Skaties.lv divreiz nav jāsaka, un sākās braucieni tuvējo māju apkaimē un traktora meklēšana. Cilvēki ir patiešām atsaucīgi, un labprāt palīdz – vienās kaimiņu mājās traktors esot salūzis, bet vietējie ir ļoti atsaucīgi un pastāsta, kurās mājās šāda tehnika varētu būt. Galu galā Skaties.lv sameklē lauksaimniekus, kas varētu Ināram palīdzēt.

Traktora meklēšanas procesā Skaties.lv pārliecinās – cilvēki patiešām ir atsaucīgi, un ir sajūta, ka vietējie gluži vai “sadodas rokās”, lai sirmgalvim palīdzētu izkulties no ķezas. Tāpat vietējie pastāsta, ka šajā līkumā, kur saslīdējis Ināra Chrysler, ik pa laikam “iekrīt” kāds šoferītis.

Skaties.lv komanda dodas atpakaļ pie Ināra, kurš pa to laiku arī nav sēdējis rokas klēpī salicis, un, izrādās, ka viņam jau sniegta palīdzīga roka – no grāvja “autiņu” jau izvilkusi kāda piena mašīna, kuras īpašnieks atzīst – šī nav pirmā reize, kad jāpalīdz kādam nelaimē iekļuvušam šoferītim.

Piedzīvotais liek secināt, – Latvijā mīt patiešām izpalīdzīgi cilvēki, kas gatavi veltīt savu laiku un darbu, ja kādam jāsniedz palīdzīga roka! :)

Foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl