Sirsnīgi! Porziņģis kopā ar basketbola izlasi apciemo mazos pacientus

3 komentāri

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība šodien viesojās Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Pie mazajiem pacientiem ieradās tādi basketbolisti kā Kristaps Porziņģis, brāļi Dāvis un Dairis Bertāni, Jānis Timma, Jānis Blūms un citi. Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa akcentēja, ka bērniem uzmundrinājums un atbalsts atveseļošanās laikā ir ļoti svarīgs un basketbolisti bija ļoti gaidīti.

Izlases spēlētāji ar mazajiem pacientiem satikās Saulaino dienu bibliotēkas telpās un vēlāk dosies uz atsevišķām nodaļām, lai iepriecinātu tos bērnus, kuri veselības stāvokļa dēļ nedrīkst atstāt nodaļas telpas.

Bērnu slimnīcā ikdienā palīdzību saņem vairāk nekā 500 bērni no visas Latvijas. Vasaras laikā viens no izplatītākajiem iemesliem bērna nonākšanai slimnīcā ir dažādas traumas.

TOP komentāri

 • Inga Janīte
  0 0 0

  Inga Janīte

  Malači puiši, ka apciemojāt mazos slimniekus.
  Un lai veicas basketbola spēlēs!
 • lasītāja
  0 0 0

  lasītāja

  Ai valoda un rakstība- brāļi Bertānus (mainījuši uzvārdu?), Timms vai Timma, kā tad tur īsti ir?
 • Kniks-Knaks
  0 0 0

  Kniks-Knaks

  Atvainojiet, bet lā sauc to slimnīcu - Bērnu klīniskās universitātes slimnīca vai Bērnu klīniskā universitātes slimnīca. Kurš tur ir klīnisks - slimnīca va universitāte, vai nosaukuma lietotāji??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl