Sirsnīgi! Māmiņa izsaka pateicību nepazīstamai meitenītei, kura iedrošināja viņas meitiņu skrējienam

Pievienot komentāru
Sirsnīgi! Māmiņa izsaka pateicību nepazīstamai meitenītei, kura iedrošināja viņas meitiņu skrējienam
Foto: Facebook / Aiga Šķipore

Kāda māmiņa padalījusies ar aizkustinošu stāstu no “Lattelecom” Rīgas maratona un vēlas izteikt pateicību nepazīstamai meitenītei par viņas meitiņas iedrošināšanu skrējienam.

“Ļoti priecātos, ja mana pateicība nonāktu līdz īstajai ģimenei! Šodiena bija pilna ar notikumiem, tāpēc sākām jau agri no rīta ar “Rimi” bērnu maratonu. Sanāca steiga pie starta, tādēļ Lība satraucās, apjuka. Stāvu aiz barjeras, skatos uz savu bēdu čupiņu starta zonā un redzu, ka viņa negrib vairs skriet! Bet tik ļoti gaidīja šo dienu.

Taču tad startā blakus viena sveša meitenīte paņēma Lību pie rokas un teica, lai nebaidās. Viņas noskrēja visus 600 metrus roku rokā. Meitene bija lielāka par manu meitu, taču skrēja tā, lai Lība tiek līdzi, lai gan viņa pati varētu arī ātrāk tikt līdz finišam. Sagaidot meitenes finišā, uzzināju, ka viņu sauc Samanta. Viņa ir krievu tautības, bet ar Lību runāja latviski, vecums, manuprāt, varētu būt ap 10 gadi, tumšiem matiem, melnā sporta tērpā ar spīgulīšiem.

Ja nu gadījumā mans stāsts aizies līdz Samantas ģimenei, tad es saku Jums, Samantas vecāki, PALDIES! Par to, ka esat izaudzinājuši labsirdīgu, nesavtīgu un līdzjūtīgu meitu. Un, jā – gribu, lai zināt, ka šāda Samantas rīcība “izglāba” mums ne tikai rītu, bet visu šo saulaino dienu!” māmiņa dalās pieredzētajā.