4 komentāri

Kamēr daudziem 1. septembris asociējas ar skolas sākumu, LNT Laika ziņu vīram Kristapam Tālbergam šis datums ir īpašs ar to, ka tā ir dzimšanas diena.

Piektdienas rītā Kristaps uz ētera studiju nebija nācis tukšām rokām un savus “900 sekunžu” kolēģus cienāja ar kūku, kā arī izdalīja viņiem svinīgās dzimšanas dienas cepurītes. Pārējie ētera kolēģi Kristapam dāvanā bija sarūpējuši milzīgu arbūzu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ar ko man asociējas 1. septembris? Tā ir mana dzimšanas diena. Bez variantiem. Nav iespējamas citas asociācijas kā tikai svētki, ballīte vakarā, tortes, kūkas, draugi,” stāstīja jubilārs.

TOP komentāri

  • Kristīna Spēlmane
    +2 +2 0

    Kristīna Spēlmane

    Šis rīts tiešām sākās pozitīvi, skatoties 900 sekundes... paldies par pozitīvo rīta lādiņu!!! Cerams arvien biežāk no rītiem ziņas būs tikpat patīkami skatīties... ;)
  • Anna Pormane
  • Baiba Magone

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl