4 komentāri

Kamēr daudziem 1. septembris asociējas ar skolas sākumu, LNT Laika ziņu vīram Kristapam Tālbergam šis datums ir īpašs ar to, ka tā ir dzimšanas diena.

Piektdienas rītā Kristaps uz ētera studiju nebija nācis tukšām rokām un savus “900 sekunžu” kolēģus cienāja ar kūku, kā arī izdalīja viņiem svinīgās dzimšanas dienas cepurītes. Pārējie ētera kolēģi Kristapam dāvanā bija sarūpējuši milzīgu arbūzu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ar ko man asociējas 1. septembris? Tā ir mana dzimšanas diena. Bez variantiem. Nav iespējamas citas asociācijas kā tikai svētki, ballīte vakarā, tortes, kūkas, draugi,” stāstīja jubilārs.

TOP komentāri

  • Kristīna Spēlmane
    +2 +2 0

    Kristīna Spēlmane

    Šis rīts tiešām sākās pozitīvi, skatoties 900 sekundes... paldies par pozitīvo rīta lādiņu!!! Cerams arvien biežāk no rītiem ziņas būs tikpat patīkami skatīties... ;)
  • Anna Pormane
  • Baiba Magone

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl