Sirsnība, mīļums un līdzcilvēku atbalsts – ielūkojies “Labestības dienas” zvanu centra nedēļā

2 komentāri

Tuvojoties “Labestības dienai”, visu nedēļu LNT Ziņas  stāstīja par tās vēstnešiem – smagi slimiem bērniem, kuri gaida līdzcilvēku atbalstu, lai turpinātu ceļu uz atveseļošanos.

Lai palīdzētu šiem bērniņiem, visu nedēļu ziedotājus LNT “Labestības dienas” zvanu centrā uzklausīja sabiedrībā iemīļoti cilvēki.

Jana Duļevska
TV raidījumu vadītāja

Es uzskatu, ka tas ir mans pienākums, un katra šī reize arī mani iedvesmo. Pēc šiem vakariem es aizeju mājās ar domu, ka mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā ir ļoti iejūtīgi, dāsni un līdzjūtīgi cilvēki. Tas ļoti silda sirdi.

Iveta Vējone
Valsts prezidenta kundze

Mēs katrs griba, kaut ko labu darīt, bet kāpēc tas ir jādara tikai uz Ziemassvētkiem? Labos darbiņus mēs vara darīt visu gadu. Šī ir viena iespēja, kad mēs tiešām varam palīdzēt, un es gribētu aicināt visus – esiet kopā ar mums

Savukārt LNT laika ziņu moderators Māris Grigalis, kurš šajā nedēļā uzklausīja ziedotāju zvanus min: “Es gribētu teikt lielu paldies par ziedojumu. Man ir jāsaka vislielākais paldies tiem zvanītājiem, jo pateicoties viņiem, arī visiem kolēģiem, mēs pierādām tam mazajam ķiparam, ka mēs esam kopā ar viņu, mēs būsim kopā, sadosimies rokās un ziedosim tik, cik tas būs nepieciešams.”

Mārtiņš Daugulis
pasākumu vadītājs

Katrs cilvēks, kurš piezvana, – ir tikai labi un brīnišķīgi cilvēki ar saviem stāstiem, savām pieredzēm, tāpēc es domāju, – ja labas lietas dara, tad rezultāts arī būs brīnišķīgs.

Trešdien, 23. maijā, “Labestības dienas” ziedotājiem, zvanot uz ziedojuma tālruni, bija iespēja sazvanīt Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

“Katrs no mums ir cilvēks. Tas, ka kādam dzīvē iet grūti kādā dzīves posmā, tas var notikt jebkurā brīdī. Šādā akcijā, kad mēs palīdzam šiem mazajiem un arī pusaudzim Robertam, – tas ir dalīties ar to, kas mums ir. Dalīšanās ir ļoti laba īpašība,” norāda Vējonis.

Kristaps Tālbergs
LNT žurnālists

Roberts pateica, – es neko baigi negribu, es gribu normālu mūžu. Tad, kad man ir mazais vesels un priecīgs, un viņam nekas nekait, es domāju, – es atdotu visu, es vienkārši atdotu visu un tāpēc man liekas, ka ir baigi svarīgi, ka cilvēki zvana, ka viņi gadu no gada to dara.

Esmeralda Ermale
aktrise

Es zinu cik daudz nozīmē grūtā brīdi kaut neliela palīdzība un atbalsts, tāpēc es domāju, – tas ir visvienkāršākais, ko mēs varam dot savam līdzcilvēkam – pateikt, ka mēs saprotam, kā viņš jūtas, ka viņam ir grūti, un ka mēs mazliet viņam varam palīdzēt. Ja sanāk kopā daudzi mazliet, tad rezultāts ir brīnišķīgs, pasaule kļūst mazliet labāka un laimīgāka.

“Labestības dienas” zvanu centrs turpina darbu arī sestdien, 26. maijā – šovakar ziedotājus uzklausa ne tikai sabiedrībā iemīļoti cilvēki, bet arī viens no šī gada akcijas vēstnešiem – 14 gadus vecais Roberts.

Lielo “Labestības dienas” koncertu, kur uzstāsies labākie Latvijas mūziķi, LNT tiešraidē varēs skatīties jau svētdien, 27. maijā, plkst. 21.05, uzreiz pēc “LNT ziņu TOP 10”.