Sipeniece-Gavare: Ja neiesiet uz vēlēšanām, jums nebūs tiesību “pukstēt” par to iznākumu

23 komentāri
Sipeniece-Gavare: Ja neiesiet uz vēlēšanām, jums nebūs tiesību “pukstēt” par to iznākumu
Kampaņas patronese Baiba Sipeniece piedalās kampaņas "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!" atklāšanas pasākumā viesnīcā "Hotel Roma". (Foto: LETA)

Sestdien, aizejot uz vēlēšanu iecirkni un izdarot savu izvēli, pašvaldību darbu būs iespēja ietekmēt ikvienam pilsonim. Kāpēc jāiet un jābalso? Skaidro televīzijas un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare.

Baiba Sipeniece-Gavare

Baiba Sipeniece-Gavare
Televīzijas un radio raidījumu vadītāja

Sestdien, aizejot uz vēlēšanu iecirkni un izdarot savu izvēli, pašvaldību darbu būs iespēja ietekmēt ikvienam pilsonim. Kāpēc jāiet un jābalso? Skaidro televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.”Mēs dzīvojam demokrātiskā sabiedrībā, un demokrātiskā sabiedrībā cilvēkiem ne tikai ir tiesības, bet ir arī pienākumi. Viens no pienākumiem ir reizi četros gados aiziet uz vēlēšanu iecirkni un novēlēt vai ievēlēt savus priekšstāvjus. Un kādēļ tas būtu jādara, manuprāt, to pat katrs bērns zina – ja jūs būsiet ievēlējuši savus deputātus, jūs varēsiet no viņiem prasīt, lai viņi pilda savus solījumus, bet, ja jūs to nebūsiet izdarījuši, tad jums nebūs nekādu tiesību ne viņus kritizēt, ne viņiem pieprasīt kaut ko, ne arī “pukstēt”. Tādēļ uz vēlēšanām noteikti ir jāiet, un, ja jums gadījumā liekas, ka neviens no kandidātiem nav cienīgs atrasties deputātu krēslā, tad ko – uz priekšu kandidējiet paši un ejiet uz vēlēšanām jau kā deputātu kandidāti. Un es cilvēcīgi lūdzu visus 3. jūnijā aiziet un darīt to, kas ir jādara atbildīgam pilsonim.”

Video: Baibas Sipenieces-Gavares uzruna iedzīvotājiem

TOP komentāri

 • Juris Treilons
 • Krauklis
  +5 +5 0

  Krauklis

  Baiba, Tu esi Malacīte!

  Visu cieņu ikvienam, kas iestājas par pilsonisko līdzdalību politikā.
  Tikai tā Latvija beidzot varēs atbrīvoties no prokremliskajiem spēkiem pašvaldībās un valsts pārvalē, kas jau 27 gadus joprojām dominē un de facto valda Latvijā.
 • Krauklis
  +5 +5 0

  Krauklis

  Izskatās, ka arī šeit komentāru sadaļu apsēduši troļļi un zombiji, kas savu gļēvumu un aprobežotību slēpj aiz kremlistu dogmām, ka "visi te zagļi", "nekam neesot jēgas", "labāk sēdēt mājās un be*dēt dīvānā".

  Ušakiem un lembjiem to tik vajag, lai latvieši sēž mājās un netraucē kremļa pakalpiņiem turpināt valdīt Latvijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl