Sipeniece-Gavare: Ja neiesiet uz vēlēšanām, jums nebūs tiesību “pukstēt” par to iznākumu

23 komentāri
Sipeniece-Gavare: Ja neiesiet uz vēlēšanām, jums nebūs tiesību “pukstēt” par to iznākumu
Kampaņas patronese Baiba Sipeniece piedalās kampaņas "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!" atklāšanas pasākumā viesnīcā "Hotel Roma". (Foto: LETA)

Sestdien, aizejot uz vēlēšanu iecirkni un izdarot savu izvēli, pašvaldību darbu būs iespēja ietekmēt ikvienam pilsonim. Kāpēc jāiet un jābalso? Skaidro televīzijas un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare.

Baiba Sipeniece-Gavare

Baiba Sipeniece-Gavare
Televīzijas un radio raidījumu vadītāja

Sestdien, aizejot uz vēlēšanu iecirkni un izdarot savu izvēli, pašvaldību darbu būs iespēja ietekmēt ikvienam pilsonim. Kāpēc jāiet un jābalso? Skaidro televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.”Mēs dzīvojam demokrātiskā sabiedrībā, un demokrātiskā sabiedrībā cilvēkiem ne tikai ir tiesības, bet ir arī pienākumi. Viens no pienākumiem ir reizi četros gados aiziet uz vēlēšanu iecirkni un novēlēt vai ievēlēt savus priekšstāvjus. Un kādēļ tas būtu jādara, manuprāt, to pat katrs bērns zina – ja jūs būsiet ievēlējuši savus deputātus, jūs varēsiet no viņiem prasīt, lai viņi pilda savus solījumus, bet, ja jūs to nebūsiet izdarījuši, tad jums nebūs nekādu tiesību ne viņus kritizēt, ne viņiem pieprasīt kaut ko, ne arī “pukstēt”. Tādēļ uz vēlēšanām noteikti ir jāiet, un, ja jums gadījumā liekas, ka neviens no kandidātiem nav cienīgs atrasties deputātu krēslā, tad ko – uz priekšu kandidējiet paši un ejiet uz vēlēšanām jau kā deputātu kandidāti. Un es cilvēcīgi lūdzu visus 3. jūnijā aiziet un darīt to, kas ir jādara atbildīgam pilsonim.”

Video: Baibas Sipenieces-Gavares uzruna iedzīvotājiem

23 komentāri