Komentāri
Sinoptiķu jaunākās prognozes! Novembris būs silts, lietains un vējains
F64

Kopš novembra sākuma laikapstākļi Latvijā salīdzinājumā ar oktobri ir mainījušies – pār tiem mūsu reģionā valda aktīva ciklonu darbība. Tā sekas izjūtam kā lietainu, vējainu, tomēr siltu laiku.

Vēl šīs nedēļas sākumā tika uzstādīti maksimālās temperatūras rekordi. Piemēram, ceturtdien, 12. novembrī, pēcpusdienā un vakarā virs Igaunijas un Latvijas gaidāma jauna ciklona veidošanās, kas atnesīs gan daudz mākoņu un lietu, gan arī vēja pastiprināšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien pēcpusdienā jau jūras piekrastē, bet vakarā un nakts pirmajā pusē arī Vidzemē līča piekrastē rietumu, ziemeļrietumu vējš brāzmās sasniegs 20-22 metru sekundē ātrumu, pārējā teritorijā vējš pūtīs ar brāzmām līdz 15-19 m/s. Savukārt galējos valsts ziemeļaustrumu rajonos vēja pastiprināšanās gandrīz nebūs jūtama.

Vēja pastiprināšanās nebūs ilga, jau nakts otrajā pusē, ciklonam atkāpjoties uz dienvidaustrumiem, tas pierims un rīta pusē būs pat lēns.

Foto – skaistais Latvijas rudens!

Laika ziņas

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl