Komentāri
Sinoptiķi turpmākajām dienām sola kārtīgu salu
LETA

Nākamās trīs dienas būs aukstas un ar kārtīgu salu, bet bez sniega, prognozē sinoptiķi.

Pašreizējās prognozes liecina, ka nākamās nedēļas vidū varētu būt gaidāms sniegs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien, 14. janvārī un pirmdien, 15. janvārī, laiks būs auksts un saulains. Valsts lielākajā daļā turpināsies kailsals. Bet no otrdienas Latvijā pastiprināsies dienvidu, dienvidaustrumu vējš un tas salto gaisu darīs vēl nepatīkamāku, kā arī aukstāku. Nedēļas sākumā minimālā gaisa temperatūra naktīs gaidāma -6…-12, maksimālā dienā -3…-8 grādu robežās, bet pakāpeniski nedēļas gaitā tā jau paaugstināsies.

Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVGMC) informācijas, nedēļas sākumā un vidū, pieturoties zemām gaisa temperatūrām, augstam mitrumam un brāzmainam vējam, komforta jeb sajūtu temperatūra būs ievērojami zemāka, īpaši nakts un rīta stundās. Piemēram, otrdienas rītā komforta temperatūra Latvijā varētu sasniegt -10…-16 grādus.

Kādu sniega pārslu un puteni Latvijas iedzīvotāji var gaidīt no trešdienas.

 

 

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl