Komentāri
Simtiem velosipēdistu izbrauc ielās. Skaties reportāžu no Kritiskās masas!
Foto: Skaties.lv

Vairāki simti velobraucēju svētdienas pēcpusdienā piedalās ikgadējā Kritiskās masas braucienā, lai pievērstu uzmanību riteņbraucēju drošībai uz ceļa.

Velobraucēju pulcēšanās pie Dailes sākās ap pusdienas laiku, un brīdī, kad startēja brauciens, tā dalībnieku skaits sasniedz vairākus simtus. Riteņbraucēji veic ierasto maršrutu pa Brīvības ielu, cauri Vecrīgai un līdz Uzvaras parkam, kur plānots noslēgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā novēroja Skaties.lv, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šoreiz velosipēdistus nepavada policija. Neraugoties uz to, ka viens no Kritiskās masas mērķiem ir pievērst uzmanību velobraucēju drošībai ielās, jāatzīmē, ka atsevišķi brauciena dalībnieki tomēr paši “grēko” ar noteikumu ievērošanu un šķērso ielu arī pie sarkanās gaismas.

Kā ierasts citus gadus, Kritiskā masa pulcēja arī vairākus kolorīti tērptus riteņbraucējus – piemēram, kāds pedāļu minējs braucienu veica ar krustu uz muguras.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl