Simtiem cilvēku piemin vienu no drūmākajām dienām Latvijas vēsturē

Komentāri

14. jūnijā, dienā, kad pirms 76 gadiem deportācijās tika izsūtīti tūkstošiem cilvēku, tostarp mazi bērni, notiek “Latvijas Politiski represēto apvienības” rīkotais atceres gājiens. Rīgas centrā ielās izgājuši simtiem cilvēku, pieminot drūmo dienu, ziņo LNT korespondente Ieva Vārna.

Gājiens notiek no Okupācijas muzeja līdz Brīvības piemineklim, un to rīko biedrība “Latvijas Politiski represēto apvienība”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājiens represēto piemiņai:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl