Simtgades Dziesmusvētki: organizatori skaidro jaunievedumus

Pievienot komentāru

40 dienas pirms Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem organizatori aicina dalībniekus pārrunāt ar rajonu koordinatoriem neskaidros jautājumus un iepazīties ar šī gada organizatoriskajiem jauninājumiem.

Jau vēstīts, ka no šī gada ieviestas elektroniskas identifikācijas kartes, kas svētku nedēļas laikā kļūs par galveno dalībnieku atpazīstamības zīmi un būs nepieciešamas, lai iekļūtu mēģinājumu un koncertu norises vietās, lai saņemtu ēdienreizes, kas šogad notiks arī mēģinājumu vietās, kā arī lai pārvietotos ar sabiedrisko transportu.

Tikmēr mediķi aicina dalībniekus būt atbildīgiem un pašiem parūpēties par savu veselības stāvokli, laikus ar ģimenes ārstu starpniecību, piemēram, sagādājot nepieciešamās receptes.

Māra Dīriņa
NMPD vadītāja vietniece

Mēs nevaram prognozēt, kurā brīdī kāds medikaments katram būs vajadzīgs, mēs pasvītrojam, ka NMPD neizraksta receptes, tamdēļ, lūdzu, sagatavojieties, ierodieties ar savu pretsāpju tableti, ar savu plāksteri dejotājiem.

Tāpat svētku organizatori šogad dalībniekiem liedz uz mēģinājumiem ņemt līdzi bērnus, savukārt nepilngadīgajiem dalībniekiem rajonu koordinatoriem būs jāiesniedz rakstveida apliecinājumi par to, ka bērni ir iepazinušies ar svētku noteikumiem, programmu, noslodzi un citiem jautājumiem. Vairāk par šo stāstīsim ziņās 8!