Silti! Ar 2000 selfijiem savāc ziedojumus pamesto dzīvnieku siltumam

Komentāri
Silti! Ar 2000 selfijiem savāc ziedojumus pamesto dzīvnieku siltumam

Labdarības akcijas #laibigbankziedo laikā vairāk nekā 2000 sociālo tīklu lietotāju ar savu un mājdzīvnieka “selfijiem” atbalstījuši 15 tūkstošu kilogramu granulu ziedojumu Labajām mājām. Tas nodrošinās siltumu patversmei, kurā ik dienu dzīvo vidēji 150 pamestu mājdzīvnieku.

Lai patversmes 1000 kvadrātmetru plašās telpas uzturētu 15 grādu siltumā, dienā nepieciešami vairāki desmiti kilogrami granulu. “Tāpēc Bigbank aicinājusi sociālo tīklu entuziastus publicēt bildes ar mājdzīvniekiem, tā atbalstot apkures granulu ziedojumu Labajām mājām. Šogad kampaņa izpelnījās lietotāju uzmanību un trīs dienu laikā ”saziedoja” vajadzīgo summu,” stāsta Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Akcijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem, kā arī atbalstīt Juglas dzīvnieku patversmi Labās mājas, aicinot sabiedrību līdzdarboties.

Par katru lietotāja ievietotu “selfiju” ar mirkļbirku #laiBIGBANKziedo, Bigbank ziedojusi patversmei 10 kg apkures granulas, kopumā 3000 eiro apmērā. Pateicoties ziedotāju aktivitātei, noteiktais bilžu apjoms ir savākts, un kampaņa ir slēgta līdz nākamajam gadam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl