3 komentāri

Gaujas Nacionālajā parkā (GNP) trīs vietās notiek būvdarbi. Aizsargājamās Gaujas vecteces rakšanas darbi pēc raidījuma Bez Tabu intereses nu ir pārtraukti, taču būvdarbi notiek vēl divās vietās. Vienā no tām mājvietu radis tagadējā Siguldas mēra brālis.

Vienu kilometru uz priekšu no Gaujas vecteces redzami vēl vieni būvdarbi – tur ar tehniku izlīdzināts pats upes krasts! Par šiem darbiem atbild Valsts vides dienests. Patlaban tiek gaidīts slēdziens, vai šādi darbi maz pieļaujami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešais objekts ir Nurmižu gravu rezervāts, kur cilvēkiem pat kāju spert nav atļauts. Taču te mājvietu radis tagadējā Siguldas mēra Uģa Mitrevica brālis, kura īpašumu apsaimnieko viņa tēvs Jānis Mitrevics, kurš ilgus gadus bijis Gaujas Nacionālā parka inspektors. Viņš skaidro, ka būvdarbi notiek saskaņoti un ka viņš pats kopā ar Siguldas būvvaldes pieaicinātu biotopu ekspertu secinājuši, ka dabai netiek nodarīts kaitējums. Tāpat viņš norāda uz robežām, kur beidzas dabas parks, un līdz ar to ir atļauti būvdarbi. Bijušais parka inspektors sola, ka viņš nepieļaus tādus būvdarbus, kas var kaitēt dabai.

Jāpiemin, lai darbi tiktu pārtraukti iepriekš minētajā Gaujas vectecē, dabas ekspertiem vajadzēja vairākas nedēļas laika. Tādējādi ierosināta administratīva lieta par tur veiktajiem zemes rakšanas un koku izzāģēšanas darbiem bez īpašām atļaujām. Daba neesot izpostīta, secinājuši eksperti.

Skaties video!

TOP komentāri

 • gandrīz vietējā
  0 0 0

  gandrīz vietējā

  ļoti nekrietni tas viss izskatās. Tā tuvo radu būšana nupat ir par traku!
 • Gaujietis
  0 0 0

  Gaujietis

  bet ja pats mērs nedzīvo tur, kā viņš vispār var būt mērs - bez dzīvesvietas savā novadā?
 • vieteejaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl