Siguldā notiks jau trešais Šūpoļu festivāls – katram būs iespēja izmēģināt vairāk nekā 100 šūpoles

0 Komentāru

  Šajā nedēļas nogalē Lieldienās Siguldā notiks trešais Šūpoļu festivāls. Šūpoļu festivālā no 31.marta līdz 2.aprīlim būs iespējams izšūpoties vairāk nekā 100 dažāda izmēra un konstrukcijas šūpolēs.

Pilsētā un tās apkaimē Gaujas Nacionālā parka teritorijā būs izvietotas vairāk nekā 100 dažāda izmēra un konstrukcijas šūpoles lieliem un maziem. Šūpoļu veidošanā varēja iesaistīties ikviens – gan ģimenes, gan uzņēmumi, gan mākslinieki, iestādes un organizācijas. Pieteikušās vairāk nekā 50 komandas, kas veidojušas dažādas šūpoles ar galveno nosacījumu – lai tajās varētu droši šūpoties.

Mārtiņš Rupmejs
Šūpoļu festivāla galvenais šūpoļu meistars

Šogad kopumā būs četri galvenie laukumi. Viens no tiem būs Stacijas laukums, Svētku laukums, Maija parks un Raiņa laukums. Katrā no laukumiem būs arī olimpieši, kas palīdzēs iesildīties. Protams šūpoles būs izvietotas pa visu Siguldu un novadu. Ir jābrauc, jāskatās un jāmeklē.

Īpaši padomāts arī par šūpolēm cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem. Šūpoles būs izvietotas trīs kilometru garā pastaigu maršrutā un arī Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Bet Siguldas mobilajā lietotnē un Tūrisma informācijas centrā būs pieejama šūpoļu izvietojuma karte.

0 Komentāru