Siguldā notiek Šūpoļu festivāls – dažādās pilsētas vietās izvietotas 110 šūpoles

2 komentāri

Sigulda sarīkojusi Lieldienu šūpošanos ar festivāla cienīgu vērienu. Izšūpoties iespējams vairāk nekā 110 unikālās un neparasta dizaina šupolēs.

Tā piemēram, Stacijas laukumā automašīna “Žigulis” pārveidota atrakcijā. Savukārt jaunās pils kompleksa dārzā, simbolizējot Siguldu kā vietu opermūzikas svētkiem, vienas no šūpolēm ir atvērtas mutes formā, bet šūpošanās krēsls kā mēle.

Siguldas šūpoļu festivālam, kas notiek jau ceturto gadu, šīs vairāk nekā simts atrakcijas veidojuši mūziķi, mākslinieki, vietējie uzņēmēji un biedrības, kā arī dažas ģimenes. Šūpoļu izmērs un izturība veidoti tā, lai jautrība būtu ikviena gadagājuma cilvēkiem.

“Pavisam noteikti pārsteiz. Visai radoši izpaudušies. Tur pie stacijas ar “žigulīti” pārsteiguši,” tā LNT Ziņām pauda viens no festivāla apmeklētājiem.

Paspēt izšūpoties Siguldā varēs vēl pirmdien, 22. aprīlī. Daļa no šūpolēm izvietota Gaujas Nacionālā parka dabas takās, aicinot Lieldienu laikā doties nesteidzīgās pastaigās, baudot vizbuļu ziediem rotātu Gaujas senieleju.

Lasi vēl: Idejas lieliskai atpūtai pie dabas Lieldienu brīvdienās

2 komentāri