Siguldā nedēļas nogalē norisināsies vairāki pasākumi

0 Komentāru
Siguldā nedēļas nogalē norisināsies vairāki pasākumi

Siguldā šajā nedēļas nogalē var piedalīties dažādos pasākumos, kurus var apvienot ar pastaigu pa dabas takām, informēja Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Siguldas pils kvartālā tiks aizvadīts zaļā dzīvesveida festivāls “GreenFest’21”, kura laikā tiks aktualizēta vides tēma Siguldā, Gaujas Nacionālajā parkā, kā arī Latvijā un pasaulē kopumā. Šajā festivālā pulcēsies videi draudzīgu ideju pārstāvji un eksperti.

Tāpat pils dārzā notiks dabas un piedzīvojumu terapijas “Adventure Therapy” aktivitātes – konference un meistarklases.

Savukārt mākslas baudītāji varēs apmeklēt vairākus kultūras pasākumus – jauniešu deju kolektīva “Vizbulīte” koncertu kultūras centrā “Siguldas devons”, kā arī aplūkot izstādes.

Atpūtas un sporta cienītāji ir aicināti doties tradicionālajās orientēšanās sacensībās “Siguldas rudens”. Savukārt Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6, Siguldā, vai pie Gūtmaņalas var iepazīties ar interesantiem pastaigu maršrutiem gan dabā, gan pilsētvidē. Viens no krāšņākajiem rudens skatiem vērojams no Siguldas Jaunās pils torņa, Turaidas muzejrezervātā, Paradīzes kalnā, Ķeizarskatā, Siguldas Svētku laukumā, Krimuldas muižā un daudzajās dabas takās, kuras šķērso kājinieku tilts pie Velnalas.

Plašāk par pasākumiem var lasīt šeit.

Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē atgādina, ka saistībā ar ceļa posma “P8” pārbūves darbiem satiksme Gaujas senielejā ir apgrūtināta un jārēķinās ar papildu laiku, tomēr Zeltas rudens nedēļas nogalēs satiksmes uzraudzību “P8” ceļa posmā, kā arī svarīgākajos ceļu krustojumus Siguldas pilsētā veiks Siguldas novada Pašvaldības policija, sadarbojoties ar Valsts policiju un Zemessardzi.

Dodoties uz piedzīvojumu un atpūtas parku “Tarzāns”, autovadītāji aicināti izmantot stāvlaukumus pie Siguldas Svētku laukuma un Siguldas poliklīnikas.

0 Komentāru