Siguldā aizvadīts 27. Vienības velobrauciens

Komentāri

Siguldā svētdien, 3. septembrī, norisinājās gada lielākie riteņbraucēju svētki – 27. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens.

Pasākums pulcēja vairāk nekā piecarpus tūkstošus velobraucēju, tādējādi pārspējot iepriekšējā gada rekordu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starts pulcēja gan profesionālus sportistus, gan iesācējus, ģimenes, darba kolektīvus, pašvaldību iedzīvotājus un velobraucēju draugus. Šī gada jaunums – distance retro velosipēdu piekritējiem. 44 kilometru garo distanci mēroja vairāki simti antīko braucamrīku, arī velosipēds, kurš šajās pašās sacensībās piedalījās tālajā 1939. gadā.

Visvairāk dalībnieku – vairāk nekā trīs tūkstoši – vienojās tautas braucienā.

Brauciena organizatori priecājas, ka katru gadu velomaratons pārspēj iepriekšējo gadu dalībnieku skaita rādītājus un tie, kuri reiz jau braucienā piedalījušies, noteikti startē arī nākamajā gadā.

Vienības brauciena kustība aizsākās jau pirmās Latvijas Republikas laikā trīsdesmitajos gados, patrona funkcijas uzņemoties toreizējam Latvijas Valsts prezidentam Kārlim Ulmanim.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl