Komentāri

Ar sifilisu inficēto audzinātāju darbā bērnudārzā pieņēma bez sanitāras grāmatiņas, secināts Slimību profilakses un kontroles centra pārbaudes laikā.

Kādai Rīgas privātā bērnudārza audzinātājai tika atklāts sifiliss, tāpēc tagad arī divgadīgiem bērniem pēc ārstu uzaicinājuma bija jāpārbaudās uz šo seksuāli transmisīvo infekciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis gadījums guva plašu rezonansi sabiedrībā. Bērnudārza vadītāja apgalvo, ka pieņemtajai darbā jaunajai audzinātājai bijuši visi nepieciešamie dokumenti. Veselības ministrijai ir pretēja informācija.

Veselības ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders:

Tā nelaime bija tā, ka darbiniekam pieļāva nākt uz darbu, pieļāva strādāt, kamēr nebija atzinuma par obligāto pārbaužu veikšanu. Jo, atbilstoši mūsu rīcībā esošajai informācijai, saslimšana ar konkrēto slimību tika konstatēta veselības pārbaudes veikšanas gaitā.

Pārbaudes rezultāti tiks nodoti Veselības inspekcijai, kura pieņems lēmumu attiecībā pret privāto bērnudārzu. Savukārt audzinātajai var draudēt pat kriminālatbildība, ja kāds no bērniem būs saslimis.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl