Sievietes palīgā kliedziens ļauj uzreiz notvert bīstamu zagli

Komentāri
Sievietes palīgā kliedziens ļauj uzreiz notvert bīstamu zagli
Foto: F64

Vīrietis no sievietes somas izvelk maku, taču, pateicoties atsaucīgiem garāmgājējiem, izdodas viņu uzreiz apturēt.

Otrdien ap pulksten 10.00 policisti saņēma izsaukumu uz Dzirciema ielu, kur notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka sieviete gājusi pa ielu, kad sajutusi aizdomīgas kustības pie savas somas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete pagriezusies un pamanījusi vīrieti, kurš tur rokās viņas maku. Ļaundaris sācis bēgt, bet sieviete – kliegt. Pamanot notiekošo, apkārtējie cilvēki skrējuši pakaļ zaglim, kuru pēc 100 metriem aizturējuši un izsaukuši policiju.

Policisti 1978. gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš vairākkārt sodīts par zādzībām, nogādāja Rīgas Kurzemes iecirknī. Aizturētais savu vainu atzina, savukārt sieviete atguva nozagto maku.

Par zādzību nelielā apmērā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl