2 komentāri

Kopīpašuma lielākā ēnas puse ir tā, ka viena cilvēka liktenis ir atkarīgs no vairākuma vēlmēm. Īslīces pusē kādai sievietei nācies saskarties ar to, ka ēka, kurā viņa dzīvo tiek remontēta pat pret viņas gribu.

Olita Īslīces pagastā, Liepu ielā dzīvo jau kādu laiku. Sievietes problēmas reāli sākušās pirms nu jau vairākiem gadiem, kad kaimiņiem radusies doma māju renovēt. Pēc Olitas domām ēka ir labā stāvoklī arī bez renovēšanas, varbūt vajadzīgs vien kāds kosmētiskais remonts. Kaimiņi uzskata savādāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Renovācija patlaban norit pilnā sparā. Strādnieki jau ķērās klāt tai mājas daļai, kurā mīt Olita. Sieviete ir kategoriski pret, turpina protestēt un saka – dzīvo labi arī patreizējā situācijā.

Olitas viedoklis dzīvokļu īpašnieku sapulcēs netiekot ņemts vērā. Kā viņa saka – dzīvoklis pieder draugam, bet viņai ir pilnvara. Sieviete ir tuvu izmisumam, jo atliek vien noskatīties kā māja pārvēršas un rēķināties, ka nāksies par to maksāt. Mājas vecākā, sieviete, kura uzņēmusies arī atbildību par notiekošo darbu organizāciju atzīst, ka konflikts ar Olitu ir ieildzis. Cita risinājuma nav, sievietei nāksies samierināties.

Ir skaidrs, ka renovācija tika paveikta un Olitai būs jāsamierinās, bet citiem mājas iedzīvotājiem būs prieks par izpildīto plānu. Citus renovāciju pretiniekus Olita aicina apdomāties un jau laikus pateikt nē, lai nav jāpiedzīvo šādas situācijas.

Skaties video:

TOP komentāri

 • vai, vai
  +2 +2 0

  vai, vai

  Neizglītotībai jā? Ja māju savedīs kārtībā un tajā būs arī apkure, tad maksājot par renovāciju nekas nebūs jāpārmaksā, jo savā dzīvoklī siltumu regulēsiet Jūs paši un ietaupīto naudu varēsiet izmantot sedzot maksājumus bankai. Ak, jā - virsdrēbēs arī vairs nebūs jāguļ.
 • Edgars
  +1 +1 0

  Edgars

  Es parto naudu varu paņemt privatmaju un kam man dzivot žurku midzekli!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl