Sievietei Igaunijā galvā iesper zibens

8 komentāri
Sievietei Igaunijā galvā iesper zibens
LETA

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijas galvaspilsētā Tallinā plosījās pērkona negaiss, un tā laikā pagalam nav palaimējies kādai sievietei, kurai… galvā iespēra zibens, ziņo medijs ERR, atsaucoties uz vietējo laikrakstu Paevaleht.

Tas noticis, sievietei rokās turot atvērtu lietussargu – zibens spēriens trāpījis sievietei tieši galvā. Pēc notikušā cietusī nekavējoties nogādāta mediķu aprūpē, kas viņas stāvokli vērtējuši kā stabilu.

Tiešs zibens spēriens izjauc sirds ritmu, rada apdegumus un var izraisīt arī nāvi – medijam stāstījis vietējās slimnīcas plastiskais ķirurgs, kurš līdzīgu gadījumu atminas pirms desmit gadiem. Šoreiz gan, par laimi, nekas tamlīdzīgs nav noticis – sievietes veselībai draudu neesot.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – Latvijai sestdienas, 30. jūlija, vakarā tuvojas pērkona negaiss, liecina informācija Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) mājaslapā. Galvenokārt negaiss būšot Latvijas austrumu daļā.

Iepriekš Salaspils novadā iedzīvotāji novērojuši – pērkonam dārdinot īpaši tuvu, sabojājušās atsevišķas elektronikas ierīces, piemēram, dekoderi.

Konkrētāk par to, kāds laiks ir gaidāms Tavā novadā vai pilsētā, uzzini šeit!