Sieviete sakrāj 20 Narvesen uzlīmes, bet pie kārotā blendera netiek

8 komentāri

Margas kundze ilgi un cītīgi krājusi kiosku Narvesen uzlīmes, lai, pieliekot klāt vēl 17 eiro, tiktu pie spilgti zaļā blendera. Tomēr kundze saņēmusi satraucošu ziņu – visi blenderi esot beigušies, un, iespējams, sapnis par blenderi netiks īstenots, bet visa uzlīmju krāšana bijusi lieka laika šķiešana.

”Kad sakrāju 20 uzlīmes, devos uz tuvējo Narvesen kiosku Pļavniekos. Taču tur man teica, ka tieši blenderi esot beigušies un ka pievedums būs 14. aprīlī,” stāsta Marga. Noteiktajā datumā kundze esot atkal devusies uz Narvesen kiosku, taču atbilde viņu ir pamatīgi apbēdinājusi – blenderi tomēr atvesti nav un, iespējams, ka to vairs nemaz arī nebūs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums Bez Tabu veica nelielu eksperimentu un devās uz četriem Narvesen kioskiem. Taču visos kioskos Bez Tabu saņēma vienu atbildi – blenderu nav, tie būšot vēlāk, radot vēl lielāku satraukumu tajos, kas tīko blenderi. Parasti visi blenderi tiek izķerti jau pieveduma dienā.

Tikmēr Narvesen oficiālie pārstāvji sola – blenderi būs, un visi tīkotāji tiks pie šīs preces. Tas varētu notikt maijā.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Elofija
  +10 +10 0

  Elofija

  Vajag blenderi? Interneta veikalā sākot ar 20 eiro var nopirkt ne sliktāku par to, kurš par uzlīmēm pienākas, un gan jau, ka parastajos veikalos arī ir kas jēdzīgs atrodams. Un nebūs nezin kas jākrāj un lieki tur nauda jātērē un jāstreso.
 • lol
 • Marcipans
  0 0 0

  Marcipans

  +1! Ieej jebkurā internetveikalā un tur šīe ķīniešu lētuči sakas no 20eur un nopērc... Kuri nosvilst pie jebkāda cietāka priekšmeta!

  Šis 'iztrūkums' jau vien liecina par narvesen ''godprātību'' akcijas laikā... kādus 200 blenderus tik pasūtīja uz akcijas sākšanos( kādi 100 ir demonstratīvie) pārējie uz izķešanu... tagad protams, kamēr no Ķīnas pasūtīs un atnāks vēl 100 blenderi, varēs uz akcijas pēdejam nedēļām atkal visi skriet un ķert... Turklāt SIMT PUNKT, akcijas beigās šiem demonstratīvajiem arī pēkšņi parādīsies kastes un tos ar pārdos( kā tas bij ar visu citu iepriekš) sākumā saka, ka nevar jo demo prece, pēcāk grūž rokā lai tikai nopārdotu to sūū un Narvesens 'dzīvotu zaļi' ... Kārtējais kaku kantoris! Vispār tur reti iegriežos jo viss ir nepamatoti ārprātīgi, uzcenots, kā arī avīzes nelasu tapēc manā dzīvē 'kioski' nepastāv.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl