Sieviete lūdz palīdzību kurzemniekiem atrast divus jūrā pazudušus brāļus

1 komentārs
Sieviete lūdz palīdzību kurzemniekiem atrast divus jūrā pazudušus brāļus
Foto: LETA

”Es vēršos pie visiem tiem cilvēkiem, kas pavada laiku garās pastaigās gar jūru,” tā Twitter kontā sabiedrību uzrunā Inita Ķuņķe, kura vēlas atrast savu jūrā aizgājušo brāļu mirstīgās atliekas.

”Mūsu ģimeni 20. martā piemeklēja liela traģēdija – jūra mums atņēma divus brāļus un līdz šai dienai vēl nav atdevusi. Lūgums visiem tiem, kuri dzīvo no Liepājas uz ziemeļiem līdz Ventspilij pievērst uzmanību jūrai un jūras krastam. Varbūt mūsu brāļi atrodas tai pus Liepājai. Jūra ir liela, un iespējams ir viss,” raksta jūrā pazudušo zvejnieku tuviniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete pieļauj, ka pazudušie brāļi varētu būt ne vien Liepājas pusē, kur viņi pazuda, bet arī Ziemupē, Jūrkalnē vai Pāvilostā.

Jau ziņojām, ka 20. martā pie Jūrmalciema, netālu no Liepājas uz Lietuvas pusi, jūrā izgāja un neatgriezās divi vīrieši.

TOP komentāri

  • Maris
    0 0 0

    Maris

    Jura ar straumi,no strandejusha tralera decembrii Liepajas ostas vartos jura atdeva upuri 31.maija Saraiku pludmalee.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl