Komentāri
Sieviete četras dienas dzīvo slimnīcā, jo nevar atvērt dzīvokļa durvis
FOTO: LETA

Pirmdien, 13. jūlijā, no savas dzīvesvietas uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīniku nogādāta 52 gadus veca sieviete, kura alkohola reibumā mājās nokritusi. Pēc apskates klīnikas speciālisti konstatēja, ka pacientei briesmas nedraud un ārstēšanās slimnīcā nav nepieciešama, tomēr tikai pēc četrām dienām ar slimnīcas transportu un darbinieku palīdzību sievieti izdevās nogādāt mājās.

Izrakstīt no slimnīcas pacienti nebija iespējams, jo piederīgie uz tālruņa zvaniem neatsaucās. Nogādāt dzīvesvietā arī nevarēja, jo dzīvokļa atslēgas viņai nebija, un persona, ar kuru sieviete dzīvo kopā nebija atrodama. Jāmin, ka paciente iepriekš ir pārcietusi insultu un pati saviem spēkiem pārvietoties nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs vērsāmies gan pie policijas, gan sociālajā dienestā, tomēr tikai pēc četrām dienām ar policijas un glābēju palīdzību tika atvērtas sievietes dzīvokļa durvis. No slimnīcas paciente ar mūsu transportu tika nogādāta savā dzīvesvietā. Pirms tam sieviete teica, lai mēs viņu aizvedam līdz mājām un atstājam uz soliņa, kur viņa gaidīšot savu dzīvesbiedru, ar kuru pirms nogādāšanas slimnīcā kopīgi lietojusi alkoholiskos dzērienus, tas, protams, nebija risinājums, tāpēc turpinājām meklēt citas iespējas,” norāda Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs.

Slimnīcai šī ir vērā ņemama problēma, jo šādu jautājumu risināšana aizņem personāla darbu un līdzekļus. Atrodoties Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā, pacientei tika nodrošināta ēdināšana, aprūpe un kopšana, kas neietilpst klīnikas funkcijās. Šai sievietei nebija pat apģērba un apavu, lai paciente varētu nokļūt mājās tos sagādāja slimnīcas darbinieki.

Katru gadu, pie slimnīcā nonāk aptuveni 1000 pacienti ar alkohola indikācijām, kuriem šeit nevajadzētu atrasties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl