Komentāri
Šie trīs “susuri” no patversmes sauc pēc palīdzības. Neesi vienaldzīgs!
Foto: Facebook / Labās mājas

Patversmē nonākuši vairāki minči, kuri ir noilgojušies pēc “silta mūrīša” un saviem cilvēkiem. Vari uzņemties rūpes vai arī zini kādu, kurš vēlētos pieņemt kaķīti? Sazinies ar patversmi “Labās mājas” vai arī nodod šo ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā vēstīts patversmes “Labās mājas” lapā, viena no kaķīšiem ir tīģerkrāsas smukulīte Dafne, kura aprīlī kļūs gada veca. Savu dzīvi sākusi kā ielu kaķēns sabiedriskā autobusa galapunktā Sunīšos, kur iedzīvotāji kaķu varzu labprāt baroja, taču papūlēties minces sterilizēt gan nevēlējās. Dafna ir ļoti ziņkārīga, smieklīga savās izdarībās, mājās jāturpina patversmē uzsāktā socializācija, proti, mērķtiecīgi kaķmeitēns jāņem rokās un jāmīļo, pretējā gadījumā būs kaķis, kurš pie saimnieka mīļoties nākts tikai tad, kad pats to gribēs. Pacietīgiem, iejūtīgiem saimniekiem. Patversmē no 2016. gada 25. septembra.

Rudā pūkaine patversmē ir neizprotamas dabas kaķene. Vienubrīd, kad vēl ar saviem kaķēniem kopā dzīvoja, labprāt mīļojās ar cilvēkiem, kopš nonākusi patversmes galvenajā adopcijas telpā, kur mīt pulks pieaugušu kaķu, no komunikācijas ar cilvēku tā kā bīstas. Piemērota pacietīgiem ļaudīm bez mazu bērnu klātbūtnes.

Maijā melnbaltais runčuks svinēs pirmā gada dzimšanas dienu. Kāds tantuks Salaspilī aizvadītajā vasarā vēlējās izmests savas nesterilizētās kaķenītes mazuļus, kaimiņi neprātu apturēja. Tā nu Amis, viņa mamma un brāļi nonāca patversmē un visai drīz jau katrs devās uz jaunām mājām, vien balti melnais puikucis aizsēdējies. Iespējams tāpēc, ka kaķu puikam aizdomas uz autoimūno saslimšanu. Proti, tas izpaužas kā kreveļainas pēdiņas. Ar laiku šī liga var pāriet, bet var nepāriet un tad ik pa laikam būs jādodas pie daktera pēc kādas zāļu injekcijas devas, kas ilgtermiņā, nenoliedzami, var atstāt ietekmi uz kopējo veselības stāvokli… Citādi Amis ir ļoti mīļš, ziņkārīgs, jautrs, komunikabls kaķu puika.

Ar patversmi “Labās mājas” ir iespējams sazināties pa tālruni – 26617636 vai braukt ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Lasi vēl