Komentāri
Šie kaķēni tika pamesti Getliņu izgāztuvē… Palīdzi viņiem atrast mājas!
Foto: Facebook / Ulubele

Labu cilvēku Latvijā patiešām ir daudz! Dzīvnieku patversme Ulubele atklājusi kādu sirsnīgu stāstu par kaķēniem, kuri vēl pirms vairākiem mēnešiem bija nolemti iznīcībai, taču tagad viņu dzīvēs ir cerība.

Vai atceraties 23.jūlijā, Getliņu izgāztuvē atrastos tikko dzimušos mazuļus? Brēcošus un kliedzošus pēc mammas siltuma un pieniņa? Ar steigu sākām meklēt mazajiem audžu mammu vai cilvēku kas spētu palīdzēt mazos izbarot – kas nebūt nav viegls, bet ir smags un atbildīgs darbs! Tā mēs iepazināmies Evitu un viņas ģimeni, raksta patversme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tika izrunātas visas svarīgās lietas, nokārtotas formalitātes un mazuļi, silti sasegti un samīļoti devās uz pagaidu mājām kurās viņus jau gaidīja mammīte ar saviem bērniņiem.

Šodien gribas teikt no sirds paldies Evitai ar ģimeni par drosmi, atbildību un sniegto iespēju mazajiem izaugt mīlošā ģimenē  Ir neizsakāms prieks vērot bildes un klausīties stāstus par mazo augšanu, pirmajiem nedarbiem un darbiem! Šobrīd mazie ir paaugušies un gatavi doties uz jaunajām mājām. Aicinām atsaukties ikvienu, kurš vēlētos uzņemties rūpes par šiem kaķēniem.

Skaties foto:

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl