Šie kaķēni tika pamesti Getliņu izgāztuvē… Palīdzi viņiem atrast mājas!

0 Komentāru
Šie kaķēni tika pamesti Getliņu izgāztuvē… Palīdzi viņiem atrast mājas!
Foto: Facebook / Ulubele

Labu cilvēku Latvijā patiešām ir daudz! Dzīvnieku patversme Ulubele atklājusi kādu sirsnīgu stāstu par kaķēniem, kuri vēl pirms vairākiem mēnešiem bija nolemti iznīcībai, taču tagad viņu dzīvēs ir cerība.

Vai atceraties 23.jūlijā, Getliņu izgāztuvē atrastos tikko dzimušos mazuļus? Brēcošus un kliedzošus pēc mammas siltuma un pieniņa? Ar steigu sākām meklēt mazajiem audžu mammu vai cilvēku kas spētu palīdzēt mazos izbarot – kas nebūt nav viegls, bet ir smags un atbildīgs darbs! Tā mēs iepazināmies Evitu un viņas ģimeni, raksta patversme.

Tika izrunātas visas svarīgās lietas, nokārtotas formalitātes un mazuļi, silti sasegti un samīļoti devās uz pagaidu mājām kurās viņus jau gaidīja mammīte ar saviem bērniņiem.

Šodien gribas teikt no sirds paldies Evitai ar ģimeni par drosmi, atbildību un sniegto iespēju mazajiem izaugt mīlošā ģimenē  Ir neizsakāms prieks vērot bildes un klausīties stāstus par mazo augšanu, pirmajiem nedarbiem un darbiem! Šobrīd mazie ir paaugušies un gatavi doties uz jaunajām mājām. Aicinām atsaukties ikvienu, kurš vēlētos uzņemties rūpes par šiem kaķēniem.

Skaties foto:

 

0 Komentāru