Komentāri
Šie apburošie minkas cer uz kādu, kas parūpēsies… Palīdzēsim viņiem!
Foto: Facebook / majasmilulis.lv

Ziemassvētkus sauc arī par brīnumu laiku. Pateicoties cilvēku labsirdībai, mēs varam parūpēties par to, lai svētkos tiktu dota mājvieta četriem apburošiem kaķēniem. Priecāsimies par ikviena palīdzību sasniegt šai ziņai dzirdīgas ausis!

Attēlā redzamajiem kaķēniem ir aptuveni divi mēneši. Ikviens, kurš grib paveikt cēlu darbu un uzņemties rūpes par kādu no murrātājiem, ir aicināts paviesoties Valmieras veterinārajā klīnikā Mājas Mīlulis, kas atrodas G. Apiņa ielā 12.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Murrās un iepriecinās ne tikai svētkos, bet arī ikdienā,” par apburošajiem mīluļiem saka veterinārās klīnikas darbinieki. Interesenti ir aicināti zvanīt pa tālruni: 28832394.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl