Šī zīme kaitina Ķīšezera atpūtniekus. Kā tā?

5 komentāri
Šī zīme kaitina Ķīšezera atpūtniekus. Kā tā?
Foto: Skaties.lv lasītājs

Ķīšezera apkārtne ir iecienīta vieta, kur rīdzinieki vai pilsētas viesi dodas atpūsties dabā, taču tos, kuri ieradušies uz tur esošo Cabo Cafe ar automašīnu, satraukusi kāda ceļazīme, kas nav saprotama pat ceļu satiksmes jomas ekspertiem.

Uz minētās ceļazīmes, kas atrodas stāvlaukuma apkārtnē, norādīts, – aizliegts apstāties un stāvēt.

Tomēr tos, kuri izvēlējušies šeit atbraukt ar auto, īpaši samulsinājusi papildzīme, kas kombinācijā ar augstāk esošo aizliegumu nerada lielu sapratni par to, kas no šoferiem tiek sagaidīts.

Skaties.lv sazinājās Drošas braukšanas skolas (DBS) ekspertiem, kuri paskaidroja, – papildzīme aizliedz auto novietošanu uz tās attēlotajā veidā, proti, neparalēli brauktuves malai. “Bet šādas kombinācijas uzstādīšanas nepieciešamība nav saprotama, jo saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumu 128. un 130. pantu apstāšanās un stāvēšana atļauta vienā rindā iespējami vairāk pa labi brauktuves malā un paralēli tai,” norāda DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks.

Foto: Skaties.lv lasītājs

Foto: Skaties.lv lasītājs

Latvijas Valsts ceļi (LVC) par uzstādīto zīmi nebija informēti, taču pārstāve Anna Kononova solīja apsekot uzstādīšanas vietu un noskaidrot, vai tās uzstādīšana ir saskaņota.

TOP komentāri

 • Dainis Zarāns
  +5 +5 0

  Dainis Zarāns

  Ceļu būve strādāju jau 7 gadus un zinu, ka tādas zīmes saliek pedējie loši kas neko nesaprot no satiksmes likumiem. Bet trakakais ir tas, ka kāds šo pasākumu saskaņo. Un tad paši par sevi ierēc...
 • andris
  +4 +4 0

  andris

  ja nedrīkst stāvēt, tad nedrīkst nekādā veidā. Parasta [P] zīme būtu pilnībā pietikusi
 • Agita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl