Komentāri
Šī mincīte ļoti meklē savu īsto cilvēku… Vai tas varētu būt tu?
Foto: Facebook / Palīdzēsim dzīvniekiem

Mīļā, rotaļīgā un bezgala skaistā kaķu meitene Mila meklē savu īsto cilvēku! Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes?

Mila ir īpaša kaķenīte, viņai nav pareizi attīstījušies ķepu pirkstiņi, un tādēļ ir deformēti nadziņi. Viņa nevar ieskrāpēt vai kaut ko aizķert, pat ja gribētu. Kaķenīte tika atnesta uz klīniku iemidzināšanai, jo piedzimusi citādāka nekā citi. Tagad Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidu mājās un jūtas brīnišķīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mila ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene. Apmēram 6 mēnešus jauna, vakcinēta, sterilizēta. Aktivitāšu un dzīvīguma ziņā ne ar ko neatšķiras no saviem sugas brāļiem, lai gan ir īpašais kaķēns. Kaķenīte pārvietojas nedaudz citādāk kā citi, bet viņai tas nesagādā ne grūtības, ne sāpes. Mila ir dzīvespriecīga, no sirds izbauda katru mirkli un ļoti vēlas atrast savu cilvēku, kurš viņu iemīlēs un lutinās, neskatoties uz iedzimto atšķirību no citiem. Esam bijuši ar kaķenīti pie daktera uz konsultāciju saistībā ar Milas ķepiņām, rakstīts Palīdzēsim dzīvniekiem Facebook lapā.

Pirkstiņu deformācija Milai ir radusies ģenētikas dēļ un to novērst nav iespējams. Tā kā viss saistīts ar ģenētiku, tad Milas gadījumā ir jāapzinās, ka pastāv iespējamība, ka kādas novirzes no normas varētu būt arī kādiem iekšējiem orgāniem. Dakteris iesaka Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas arī papildināt uzturu ar vitamīniem un sekot līdzi Milas attīstībai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl