“Šī ir mana mamma Brigita…” meita lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai paildzinātu mammas dzīvi

13 komentāri
“Šī ir mana mamma Brigita…” meita lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai paildzinātu mammas dzīvi

“Nav viegli lūgt palīdzību,bet vieglāk ir palīdzēt… [..] Šī ir mana mamma Brigita. Viņai ir 53 gadi, un no tiem desmit gadus viņa cīnās ar ļaundabīgu slimību – mieloma (ļaundabīga asins saslimšana),” tā sākas Elīnas uzruna sociālā tīkla “Facebook” lietotājiem, kuriem viņa lūdz palīdzību, lai mamma varētu dzīvot vēl ilgāk.

Kā stāsta Elīna, “ārstējošā daktere saka, – mamma esot otrais cilvēks Latvijā, kas tik ilgi dzīvo ar šādu diagnozi”.
Brigita jau ir pārcietusi trīs asins cilmes šūnu transplantācijas, deviņas ķīmijterapijas, Verterbroplastiju (skriemeļu uzpildīšana ar plastisku masu), kas bija jāveic krūšu 8. skriemeļa un jostas 2. un 4. skriemeļa kompresijas lūzuma dēļ.”

Elīna
Brigitas meita

Vairāk asins cilmes šūnu transplantācijas nav iespējams veikt, tādēļ, lai paildzinātu mammas mūžu, ir nepieciešamas zāles, kas diemžēl nav iekļautas kompensējamo zāļu sarakstā. Latvijā šīs zāles izmaksā ap 5000 eiro mēnesī, kas ir ļoti dārgi, bet labā ziņa ir tāda, ka ir iespējams pasūtīt šīs pašas zāles no Indijas, kas izmaksā 330 eiro mēnesī. Pašlaik ir iegādātas šīs zāles, kas pietiks 3 mēnešiem.

Elīna atzīst, tas nav viegli, tomēr viņa lūdz cilvēku palīdzību, “lai kopīgiem spēkiem dotu iespēju mūsu mammai un omītei dzīvot ilgāk un redzēt, kā izaug mīļais mazdēliņš! Mēs ticam, ka kopīgiem spēkiem mums tas izdosies!”

Ziedojumu var veikt šeit:

Brigita Lesniece

CITADELE
LV58PARX0008707503000
Maksājuma var norādīt: ārstēšanai

Lasi vēl

 • lai notiek
  +15 +15 0

  lai notiek

  Man nekad nav bijusi saprotama latviešu necieņa vienam pret otru....ja nevēlies ziedot..neziedo,bet savu indes kausu paturi pie sevis...tu vēl...zaļā zeme...nezini,cik zaļa būs tava dzīves! DIEVS... dod iespēju tam cilvēkam izveseļoties iespēju robežās!
 • ES.

  ES.

  Nedot dievs saslimt arī kādam no tavas ģimenes---tad gan saprastu ,ko tas viss izmaksā,nevajag ar tādiem komentāriem mētāties!
 • jā un nē
  +4 +4 0

  jā un nē

  Zāles ir tikai 1 saskaitāmais. Gan jau ir uzturēšanās slimnīcās, transports, vizītes pie speciālistiem utt. Attiecīgi pierēķini vismaz tādu pašu summmu mēnesī klāt. Tajā pašā laikā cilvēkiem ir arī kaut kur jādzīvo un kaut kas jāēd. Un, cik noprotu, aug mazs bērniņš ģimenē, tad vrb 1 nestrādā. Nav tik īzī, kā iedomājies

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl