Sētniekiem Rīgā izdomas netrūkst

Komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs iemūžinājis kāda pašpārliecināta sētnieka darbu, kurš sagrābtās lapas nevis savāc maisos, bet izgāž tās uz ceļa braucamās daļas.

Video uzņemts Ventspils un Lielirbes ielas krustojumā, tieši pie Panorama Plaza. Kad konkrētajā vietā ierodas Bez Tabu komanda, redzams, ka sētnieki ir labojušies, viņi lapas, nevis met uz ceļā, bet gan rūpīgi savāc maisos.

Video redzamais sētnieks nav sastopams, bet viņa amata brāļi par šo gadījumu ir labi informēti.

Plašāk skatieties TV3 raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl