6 komentāri

Valdība sāk īstenot piecu tūkstošu eiro vērtu projektu, kas paredz pusgadu segt mājokļa īri divām bēgļu ģimenēm.

Ar valsts pabalstiem bēgļiem ir par maz, lai viņi varētu atļauties īrēt dzīvokli. Un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc bēgļi Latviju pamet. Sadarbībā ar pašvaldībām īstenojot jauno projektu, plānots pārliecināties, vai iebraucēji spēj integrēties sabiedrībā – atrast darbu un paši sevi uzturēt, ja viņiem ir valsts apmaksāts mājoklis.

Kad sešu mēnešu ilgais atbalsts būs beidzies, tiks vērtēts, vai arī citi bēgļi varētu pretendēt uz valsts atbalstu mājokļa īrēšanai, saka ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, “Vienotība”

Būtu pāragri spriest, kāds būs rezultāts. Un šis ir tas mēģinājums atrast pareizu atbildi šim jautājumam.

LNT Ziņu rīcībā esošā informācija liecina, ka jau notikušas sarunas ar vairākām pašvaldībām par bēgļu ģimeņu izmitināšanu. Tomēr gatavību uzņemt bēgļus izteikusi tikai viena pašvaldība. Pirms nav noslēgts sadarbības līgums, netiek atklāts, kura pilsēta vai novads piedalīsies projekta īstenošanā.

TOP komentāri

 • dajana
 • ES
  +5 +5 0

  ES

  kapec savejiem ar berniem nepienem tadu lemumu---lai nebrauktu prom-ja ire itseviski ziema panem lielako dalu gimenes budzetu---
 • Ugis Hartmanis
  +2 +2 0

  Ugis Hartmanis

  Valdiba parkapj konstituciju...Saviem pilsonjiem ir prieksroka ne tiem kas Te brauc savu kartibu uzstadit un dzivot uz pabalstiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl