Komentāri
Sestdienas laika ziņu prognoze nav iepriecinoša – vējš, lietus, slapjš sniegs
F64

Nākamajā diennaktī Latvijā valdīs ļoti nepatīkams laiks – ar lietu, vēju, vietām arī slapju sniegu, informē sinoptiķi.

Labās ziņas ir tās, ka svētdien un pirmdien laiks uzlabosies un arī gaisa temperatūra iesils.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču meteorologu prognozes sestdienai liecina, lūk, ko – dienas pirmajā pusē apmācies laiks ar lietu un vietām slapju sniegu. Pēcpusdienā nokrišņu būs mazāk un vietām debesis sāks skaidroties. Dienas laikā pūtīs mēreni stiprs DA vējš. Dienā būs vērojams lielas, Latvijai neraksturīgas temperatūru atšķirības: no +3..+4 grādiem Kurzemē līdz +10..+12 grādiem Latgalē.

Svētdien laiks uzlabosies, vietām ar lietu, bet biežāk spīdēs saule, un gaiss iesils līdz +10…+11 grādiem pēc Celsija. Pirmā maija nakts nāks ar salnu, bet dienā gaiss iesils līdz +10…+13 grādiem un pamatā bez lietus. Līdzīgi silta un saulaina būs otrdiena, kad arī naktī temperatūra būs virs nulles. Beidzot sāksies pavasaris!

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl