Sestdien notiks atvadas no bojā gājušā kaitbordista

Komentāri
Sestdien notiks atvadas no bojā gājušā kaitbordista
Foto: Zach Dischner/Flickr

Atvadīšanās no bojā gājušā kaitbordista Renāra Mileikas notiks sestdien, 9. janvārī, Milzkalnē, Šlokenbekas muižā.

Renāra Mileikas meklēšanā iesaistījās liela daļa Latvijas iedzīvotāju – sociālajos tīklos īpašās viņa atbalsta grupās iesaistījās tūkstošiem cilvēku, daudzi simti vairāku diennakšu laikā meklēja kaitbordistu gar jūras krastu. Atsaucīgi bija arī visi dienesti, kuri iesaistīja papildu spēkus – gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), gan Nacionālie bruņotie spēki (NBS), gan jūras spēku flotile, aizsardzības ministrijas struktūras, kā arī daudzas pašvaldības.

Latvijas iedzīvotāju atsaucība un palīdzība tika vērtēta arī no sociālantropologu viedokļa, ka cilvēki ir gatavi steigties palīgā citiem.

Daudzi sociālajos tīklos norādīja, ka Renāra Mileikas meklēšanas akcija vienoja vairāk nekā citi pasākumi, kuru mērķis ir no valsts puses apzināti vienot sabiedrību.

Runājot par Renāra Mileikas bojāejas iemesliem, tiek pagaidām vēl tiek skaidroti, taču pieļauts, ka viņš iepūsts jūrā un kādas kļūmes vai traumas dēļ nebija spējīgs saviem spēkiem izkļūt krastā spēcīgā vēja dēļ.

Viņu atrada 20 kilometrus no pazušanas vietas jūras krastā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl