Seši jaunieši upurē lielisku karjeru ārzemēs, lai atgrieztos Latvijā

Ar labi apmaksātu darbu dažādās valsts iestādēs Rīgā cenšas uz Latviju atvilināt emigrācijā esošos jauniešus. Sešiem jauniešiem, kuri atgriezušies no mācībām Lielbritānijā un Nīderlandē re-emigrācijas plāna ietvaros darbs ir nodrošināts līdz gada beigām, bet labākie, visticamāk, varēs palikt pastāvīgā darbā.  Vai viņi to vēlas un kāda bija reemigrantu pirmā darbadiena Latvijā? Par to plašāk LNT ziņu sižetā.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Daze

  Daze

  Šiem jauniešiem ir darbs finanšu jomā. Ko darīt tiem, kas izvēlējušies dabaszinību jomu ( piemēram, fiziku). Vai arī šiem jauniešiem valsts iestādes var piedāvāt tik lielu algu? Nu nav mūsu valstī tāda pieprasījuma, finansējuma. Bet par šiem jauniešiem prieks.
 • Anna

  Anna

  Vienozimigi mulki par 1000 menesi stradat ar tadu ieguto augstako izglitibu ar kuru var pelnit vairakus tukstosus nedela.
 • Alda

  Alda

  Vispār jau ārzemēs, atšķirībā no Latvijas, tikko augstkolu beigušajiem tā vienkārši ļoti labus un atbildīgus darbus uzreiz nedod, ir jāsāk no pašas apakšas. Tā kā uzreiz kļūt par ekspertu ir ļoti labs karjeras kāpiens, pat, ja tas nav vairs GE.
 • Gunta Leona

  Gunta Leona

  Labs PR. Dažus no tūkstošiem var atrast vienmēr. Ka tik rakstošajam samaksā
 • Kalvis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!