15 komentāri
Septiņi no konfiscētajiem Jorkšīras terjeriem iemidzināti; pārējos var iegādāties
Tom / Flickr

Diemžēl kritiskā veselības stāvokļa dēļ viens no izņemtajiem dzīvniekiem ir nobeidzies, bet septiņus veterinārārstam nācās iemidzināt. Pārējos suņukus varēs iegādāties.

Jorkšīras terjeri, kurus Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) oktobra vidū izņēma no kādas privātmājas Mārupē, ir nodoti Nodrošinājuma valsts aģentūrai. Suņuki nodoti “realizēšanai” jeb faktiski tas nozīmē – tagad tos varēs iegādāties fiziskas vai juridiskas personas

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka PVD, veicot pārbaudi kādā privātmājā Mārupē, konstatēja, ka tur lielā šaurībā, nehigiēniskos apstākļos tiek turēti Jorkšīras terjeri. Vairākiem no suņiem nepienācīgās aprūpes dēļ bija acīmredzamas veselības problēmas. Tā kā dzīvnieku īpašnieks par dzīvniekiem nespēja rūpēties, PVD izņēma 41 Jorkšīras terjeru un nogādāja dzīvnieku patversmei Mežavairogi.

Kopumā “realizācijai” jeb pārdošanai nodoti 33 Jorkšīras terjeri, no kuriem 15 tagad atrodas Juglas dzīvnieku patversmē, desmit – LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskā institūta mazo dzīvnieku patversmē un astoņi palikuši dzīvnieku patversmē Mežavairogi.

Foto:

TOP komentāri

 • ...
  +6 +6 0

  ...

  liekas pedējais laiks pienācis ,stingrak izvērtēt un ieviest LIKUMU PAR CIETSIRDIGU IZTURESANOS PRET DZIVNIEKIEMkad beigsies latvijaa ši seerga ...nesodit ""dzivniekvairotajus "" ....ja vajag piemēru ņemt kā to darīt ,tad lūdzu ASV pieredze buus gana laba ..
  .galu galā par šadu izdaribu der pat cietumsods .lai vienreiz izbeigtos dzivnieku mocisana!!!
 • runcis
  +5 +5 0

  runcis

  Tavuprāt jau dzīvs suns ir kā tāds plīša lācītis,ka tam slimajam bērnam ielikt blakus gultiņā. Nē,tas ir dzīvs radījums,kurš prasa ĻOOOOTI daudz laika,uzmanības,ņemšanās un līdzekļu. Un,kopjot slimu bērnu,nez vai ir īpaša vēlme vēl staigāt ar lupatu pakaļ sunim un ņemties ar to.
 • Ieva
  +4 +4 0

  Ieva

  Jā, īsti nav saprotams, kāpēc viņi ir par maksu? Kā smuks pieprasīts šķirnes sunītis, tā "iegādāties", bet kā padzīvojis ne šķirnes, tā ņem kaut visus. Kurš uz šī visa tā teikt "uzvārīsies"?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl